Ikona

Rozloučení s předškoláky z MŠ Komárov

30.6. 2022

V úterý 28.6. jsme se vydali s předškoláky na cestu kolem světa. Odpoledne děti nasedly do letadla a vzlétly za dobrodružstvím.

Cesta začala vystoupením pro rodiče na naši nové zahradě. K shlédnutí bylo jak se slaví v Americe, hawaiiský tanec, jak se zdraví v Japonsku, co se děje na Antarktidě, jak to chodí v České republice a další. Poté se personál školky proměnil v cizince a děti s pomocí rodičů plnily úkoly na stanovištích. S cestovatelem si děti zabalily kufry, u indiánky střílely z luku, s eskymákem si zachytaly ryby, v USA modelovaly sochu svobody, s japonkou děti nabíraly nudle, nechybělo ani bubnování v Africe a skládání Matrjošek. Za splněný úkol dostávaly děti do cestovního pasu razítka.

Poté následovalo pasování na školáky. Po předneseném slibu jsme si ještě zazpívali a rozdali dárečky nejen pro děti, ale také celému personálu školky. Rozloučili jsme se s rodiči a začala párty🎉

Díky rodičům jsme měli domácí pizzy, spoustu upečených dobrot, šampaňské teklo proudem a nechyběla ani noční stezka, koupání v bazénu a přespání ve školce. 

Všem rodičům děkujeme za celoroční spupráci a přejeme dětem úspěšný start v 1.třídě.

Máme Vás rádi. Vaše p.učitelky Niki a Verča 💗

 


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři