Ikona

Projektový den „Mravenci a další hmyz“

21.9. 2020

V polovině září se uskutečnil projektový den plný aktivit věnující se seznamování a poznávání hmyzu.

Děti si z jehličí vytvořily malé mraveniště, zazpívaly si píseň o mravencích. Prohlédly si čmeláčí domeček, mraveniště a dozvěděly se o jejich životě spoustu nových informací. Všechny zaujaly živé strašilky, které vypadají jako dřívko. Vyzkoušely si, jak je mravencům ve vajíčku. Během procházky po louce a v lese děti hledaly  brouky, kobylky a pavouky, které pozorovaly  v kelímku pod lupou.Projektový den se vydařil. Cílem tohoto dne  bylo nejen dozvědět se něco nového o hmyzu, pozorovat ho, ale také podpořit u dětí vztah k přírodě a její ochraně.

Fotky si prohlédněte ve fotogalerii.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři