Ikona

Hudební projekt

28.6. 2021

Ve čtvrtek 27. 6. nás navštívila paní učitelka Lenka Židková ze ZUŠ Opava a celé dopoledne jsme měli hudební. V osm hodin ráno jsme zahájili minikoncertem v naší třídě. Pro celou školu nám přišly zahrát děti ze ZUŠ na akordeony a na klávesy, dále hráli naši spolužáci na kytary - Klaudie Plačková, Sam Kromer a Sebík Trulej, na klávesy Mája Štefková, na flétnu Bětka Pflegerová a Markétka Matulová, která hrála také na housle. Paní učitelku, která hrála na housle, doprovázela její dcera Anežka (bývalá žákyně naší školy) na violloncelo. Po koncertě zůstali ve třídě jenom čtvrťáci, kteří si připravili prezentaci čtyř skladatelů. Paní učitelka je seznamovala s jejich hudebním životem a vždy zahrála jejich nejznámější skladby. Po přestávce jsme paní učitelce záhrali my na bobotubes a na Orffovy nástroje Malou noční hudbu a společně jsme utvořili malý pěvecký a hudební sbor a zpívali a hráli jsme písničku To je zlate posvícení. Celé dopoledne bylo moc fajn.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři