Ikona

Vystoupení pro maminky - MŠ Komárov 2. třída

13.5. 2023

Blíží se 2. květnová neděle a s tím i oslava maminek.

Třída Lištiček si letos připravila pro maminky vystoupení na naší přírodní zahradě. Nejdřív děti přivítaly maminky ale i tatínky básničkou a uvítací písničkou. Poté následoval muzikál "jak zvířátka přivolala jaro". Nechyběly ani písničky a tanečky pro maminky. Po podařeném vystoupení, děti obdarovaly maminky fóliovým srdíčkem, vyrobenou lámanou čokoládou, mýdelkama a přáníčkem. Následně čekala na maminky stezka plná úkolů, která vedla k laskovníku. Děti si s maminkou vyrobily srdíčka, které následně zavěsily na strom.

Maminkám přejeme krásný svátek maminek.

Veškeré fotografie naleznete v galerii MŠ Komárov 2. třída.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři