Ikona

Noc ve školce

1.7. 2024

Ve čtvrtek, 27. 6. 2024, jsme se s dětmi sešli v 18:00 hod. ve školce na zahradě. Děti si donesli batůžky, ve kterých měly nachystanou večeři, zubní kartáček s pastou a baterky. Nejprve děti čekala kouzelná procházka po vesnici, během které plnily různé úkoly a odpovídaly na otázky. Cestu po vesnici děti měly zaznačenou v mapě a vyzkoušely si, jaké to je chodit podle papírové mapy. Bohužel, uprosřed procházky se spustil déšť a my jsme museli utíkat zpátky do školky a zbytek úkolů splnit pod pergolou. Děti byly natěšené na hledání pokladu. Nejprve jsme se šli navečeřet a posilnit se. Děti si poté vzaly baterky a vydaly se do sklepa hledat poklad. Po pár minutách se podařilo poklad najít a kouzelnou krabici jsme si vzali do třídy. Poté každý vytáhl jednu věc, kterou poklad obsahoval - různé hračky, sladkosti a také šampáňo, které jsme si ihned dali a připili si tak, na úspěšné hledání. Další cesta byla na půdu, kde si děti prohlédly každý temný kout a zjistily, co vše se na půdě schovává a zda nám tam nežije nějaké to strašidýlko či duch. Děti po prohlídce půdy čekala sprcha a poté již zasloužená diskotéka v pyžamech a s baterkami. Brzy se však po náročném dni a objevování, dostavila únava. Děti si umyly zoubky a za zvuku hudby se pomalu ponořily do říše snů. 


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři