Ikona

Loučení se "školáky" v Podvihově

1.7. 2021

Jako každý rok, tak i letos nastal čas rozloučit se s nejstaršími dětmi, kteří od září nastoupí do prvních tříd základních škol.  Při této příležitosti jsme 28. 6  připravily pro všechny děti, malé i velké sportovní dopoledne na školní zahradě. Děti pobíhaly, plnily úkoly, zdolávaly překážkovou dráhu, házely míčkem na cíl, ale i vodními balónky, lovily z vody ryby, hledaly ztracená zvířátka v chýši, ale také trénovaly grafomotorické dovednosti. Pokračováním byl odpolední program za účastí rodičů, pro které si děti připravily krátké vystoupení. Děti, zpívaly, recitovaly tančily k tématu povolání, které nás provázelo v naším projektem  a slavnostně slibovali na psí uši  a kočičí svědomí, že když jsou parta, dokážou úplně všechno. Pak nastalo loučení   a dárečky a pokračovalo se přátelským posezením spojeným s grilováním špekáčků. Počasí nám přálo a děti se dobře bavily.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Přejeme všem budoucím prvňáčkům hodně jedniček a hodně úspěchů ve škole a na ostatní se těšíme v dalším školním roce 2021/2022.

Kolektiv MŠ Podvihov.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři