Návštěva vánočního stromu ve staré Bredě

26.11. 2021

Každý z nás si  jistě pamatuje historický obchodní dům Breda, který bohužel už dávno neplní to, co plnil v minulosti. Už 7 let je zavřený, ale možná se mu blýská na lepší časy. Vznikla sbírka na opravy této památky a zároveň se účastníci projektu rozhodli tuto budovu rozsvítit  a také opět umístit tradiční strom dovnitř obchodního domu. MŠ Podvihov neváhala a podpořila tuto akci vytvořením vánočních ozdob na strom. Nejenže se nám to s dětmi povedlo, ale byli jsme pozváni přijet se podívat na nazdobený vánoční strom, který opět stojí v hale pod kopulí OD – Breda. Už při vstupu hlavní bránou, na vás padají nostalgické vzpomínky z dětství. První cesta vedla do výtahu a pak jsme procházeli jedno patro za druhým až k hale, kde jsme nevynechali ani jeden obchůdek. Překvapením byl vstup do haly, kde se vyjímal krásný  strom, nazdobený ozdobami, které jsme vytvořili nejen my, ale i další děti z mateřských škol. Vyfotili jsme se, zazpívali si vánoční koledu, něco si přáli a měli radost, že jsme aspoň na chvíli mohli být součástí této předvánoční doby.

Krásný adventní čas přeje MŠ – Podvihov.