Ikona

Sportovní dopoledne se sokolíkem Pepíkem

2.4. 2022

Děti rády sportují a když je k tomu motivuje Sokolík Pepík, tak je to baví ještě víc. A tak jsme se opět vydali do tělocvičny základní školy Komárov a  prověřili hbitost, pružnost, ale i odvahu malých sportovců. Všechny úkoly jsou rozděleny do pěti oblastí a každou z těchto oblastí reprezentuje zvířátko, podle kterého se děti mohou orientovat v jednotlivých úkolech. Starší děti medvědi a zajíci trénovali s opičkou Haničkou obratnost a s ježečkem Marečkem cvičili s míčem. Nejmenší děti - myšičky zůstaly ve školce a cvičili s opičkou Haničkou, která se specializuje na obratnost, takže jsme  přecházeli lavičku, váleli sudy, vylézali a slézali židličky. Některé disciplíny děti zvládli spolehlivě a to si pak mohli do sešitku nalepit nálepku. Celé sportování se nám vydařilo a dětem líbilo. Sokolík Pepík určitě brzy přiletí a my si to zase spolu užijeme. :)


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři