Ikona

Čarodějnický rej v MŠ Podvihov

1.5. 2022

Ve čtvrtek 28. dubna 2022 jsme se ve školce proměnili do postav čarodějů, čarodějnic, ale i netopýru a koček. Nejdříve jsme si udělali čarodějnickou módní přehlídku svých šatů a obleků, prolétli se na koštěti, uvařili kouzelné lektvary a zahráli hru ,,Na spící čarodějnici". Po té jsme se vypravili do kulturního domu v Podvihově, kde na nás čekalo překvapení.  Soutěže a úkoly. Na stanovištích děti foukaly do pavouků, hledaly v mouce všelijaké potvůrky, procvičovali pohybové dovednosti při letu na koštěti mezi překážkami, hrály netopýří kuželky a skládaly čarodějnické puzzle. Naučili jsme se i tanec se Saxanou. Všichni přítomní účastníci sletu zkoušky úspěšně zvládli a za odměnu dostali medaili a sladkou odměnu.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři