Ikona

Pěší výlet se spaním v podvihovské školce

29.6. 2022

Odpoledne jsme se se staršími dětmi vydali do Raduně, kde si kluci i holky zadováděly na hřišti. Na louce pod zámkem jsme pozorovaly kobylky, pavouky a další hmyz. Na zmrzlinu u zámku se každý těšil. Cestou do Podvihova přes les jsme se najedly borůvek a do školky jsme dorazili těsně před večeří, kterou nám přichystali rodiče. A byla to velká hostina. Po odpočinku a zpěvu písničky "Na hradě Okoří" se děti vydaly s bílou paní po fáborkách až do lesa. Tam už se šeřilo, ale všechny byly statečné a po světýlkách došly až ke skále, která jim vydala klíč k pokladu. Poklad se nakonec našel ve školce. Byly to svítící kostičky, které děti hned využily při večerní diskotéce. A pak už na všechny čekala jen pohádka na dobrou noc....


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři