Ikona

Čertí rej a mikulášská nadílka v MŠ Podvihov

7.12. 2022

Zdařilou akcí byl čertí rej. Školka se proměnila nejen v malé peklo s velkými a malými čertíky, ale také v nebe s andílky. Čerti vařili guláš, přikládali pod kotel, vyráběli papírové řetězy a spolu s andílky se připravovali na vzácnou nebeskou návštěvu. Tancovali, zpívali, recitovali, plnili čertí úkoly, a protože se pekelně soustředili, vše zvládli výborně. Mikulášská nadílka mohla začít. Zvoneček zazvonil a kde se vzal, tu se vzal, Mikuláš s andělem ve školce stál. Čerta raději nechali v pekle, aby ohlídal plnění úkolů. Mikuláš vše věděl o dětech, ve své knize vyčetl pár hříchů, ale děti hlavně pochválil třeba za to, že jsou kamarádské, pomáhají mladším dětem, taky krásně malují, tancují, nebo zpívají. A tak děti hned předvedli něco z našeho,,školkovského umění“. Zazpívali jsme Mikulášovi písničky a za to dostali moc chutnou nadílku.

Krásný advent přeje kolektiv MŠ Podvihov.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři