Ikona

Procházka ke krmelci s panem myslivcem - MŠ PODVIHOV

8.1. 2021

Konečně přišla zima, napadl sníh a to byla dobrá příležitost pro to, aby se  děti vydaly s myslivcem ke krmelci do lesa. Nezapomněli jsme vzít něco dobrého pro zvířátka. Kaštany nasbírané na podzim a mrkve z našeho záhonku. Na Nové nás již myslivec Radomír Kubesa čekal i se svým drsnosrstým jezevčíkem. Během chůze lesem jsme si povídali o lesní zvěři a u krmelce myslivec seznámil děti s potravou, kterou pro zvířata v zimě chystají.  Děti hledaly a poznávaly zvířecí stopy ve sněhu. Při cestě zpět si vyzkoušely myslivcům dalekohled. Dopoledne strávené s odborníkem z praxe, v tomto případě s myslivcem, dětem nejen rozšířilo znalosti, ale také významně podpořilo vytváření jejich kladného vztahu k přírodě.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři