Bílý den v MŠ Podvihov

21.1. 2021

Bílá , bílá, bíla, bílá, komu by se nelíbila – nám se líbila a moc. Leden se povedl, venku mrzlo a všude ležela spousta sněhu, tak i z nás se na jedno dopoledne stali malí sněhuláci, sněhové královny, vločky a paní zimy. Prožili jsme pěkné dopoledne, děti se představily a předvedly ve svých oblečcích, v ranním cvičení jsme si zahráli zimní hry, zatančili na  ,,Zagorku“ a po svačince jsme se rozdělili do tří  skupinek a všichni jsme se vystřídali na pěti stanovištích se zimními úkoly. Tvořili jsme sněhuláky, foukali do sněhových kuliček, přenášeli sněhové vločky brčkem z místa na místo, proběhli překážkovou dráhu s ledovou kostkou v ruce nebo tvořili krupicový obrázek. Děti s radostí všechny aktivity splnily a zasloužená odměna byla na místě a to studené osvěžení v podobě nanukového dortu. A možná toho bylo ještě více, ale to už se koukněte na fotky do naší galerie.

..