Ikona

Výzdoba MŠ PODVIHOV pod širým nebem

25.3. 2021

 

Bohužel se teď s dětmi nemůžeme setkávat v MŠ, rozhodly jsme se tedy udělat jarní výstavku  obrázků dětí na plotě a zábradlí  školky. Když půjdete kolem, uvidíte například červenou karkulku, tulipán, nebo na vás vykoukne i dinosaurus. Tolik pěkných obrázků zdobí plot  mateřské školky Podvihov pod širým nebem.  Další naší výzvou pro děti je  malování nebo barvení vajíček. Před hlavními dveřmi školky máme jarní dekoraci, kde vajíčka vystavujeme. Věříme, že taková výstava obrázků  potěší nejen nás a vás, ale i lidi chodící kolem. Je fajn vidět, že naše děti z Podvihova  nezahálí a máme nejen z obrázků, ale i z velikonočních vajíček velkou radost.

Děkujeme dětem a rodičům a  přejeme všem krásné jaro.

 


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři