Ikona

LETNÍ KEMPY - příměstské tábory

2.7. 2021

Vážení  rodiče, milí kluci a milé holky,

posíláme Vám nabídku letních příměstských táborů neboli kempů. Chceme se přidat k těm organizacím, kteří podpoří využití volného času dětí v době prázdnin. Protože Ministerstvo školství ČR „ušilo“ tento projekt „horkou jehlou“ a opravdu na poslední chvíli, posíláme proto nabídky až v těchto dnech, na konci června. Ale přece!! Prosíme však o rychlé rozhodnutí a odeslání přihlášek a všech náležitostí do 25.6..2021

Jako ředitel školy www.zsmsopavakomarov.cz a dlouholetý hlavní vedoucí turistického oddílu mládeže www.kadao.cz jsem oslovil spolupracovníky v mém okolí a podařilo se nám dát dohromady nabídku 4 letních kempů. Všichni vedoucí pracují dlouhodobě celoročně v dětském oddíle TOM KADAO, kde mají v klubovně či venku na starost přípravu programu po děti a péči o kluky a holky. Taktéž připravovali dálkové hry v době covidových opatření.  Mají mou plnou důvěru pro vedení a organizovaní příměstských táborů.

Dva kempy pořádáme pod záštitou Místní akční skupiny Opavsko z.s. a dva kempy zaštiťuje Asociace školských sportovních klubů ČR, kteří jsou žadateli finančních prostředků u Ministerstva školství ČR. Všechny kempy jsou zdarma a finanční prostředky MŠMT budou využity k zajištění týdenního programu (5 x 8 hodin) a stravy, vždy pro 15 dětí (v našem případě spíše mladších).

Pod záštitou MAS jsme připravili tyto dva kempy:

LK Piráti  - vedoucí KADAO: Markét Kalužová, Máša Rychlá – termín: 19. – 23.7.  KEMP OBSAZEN (nevolejte, další zájemce již nepřihlašujeme)

Letní kemp - Piráti (MAS).pdf

LK Radost – vedoucí KADAO – Dan Motýl Rychlý, Zita Maršíková - termín: 2. – 6.8.  

Letní kemp - RADOST (MAS).pdf

Pod záštitou AŠSK jsme připravili tyto dva kempy:

LK VVaPOHYB - vedoucí KADAO –Markéta Heinzová, Monika Ticháčková - termín: 26. – 30.7. - KEMP OBSAZEN (nevolejte, další zájemce již nepřihlašujeme)

 

Letní kemp - VVaPOHYB (AŠSK).pdf

LK Cesty - vedoucí KADAO – Zuzana Rychtecká, Eva Šupolová -  termín:  26. – 30.7.  KEMP OBSAZEN (nevolejte, další zájemce již nepřihlašujeme)

Letní kemp - Cesty (AŠSK).pdf  

Chcete-li své dítě poslat na některý z letních kempů, pročtěte si letáčky nabízených akcí.

Pokud chcete vědět více, zavolejte vedoucímu daného kempu a zašlete přihlášky, prohlášení zákonného zástupce a prohlášení GDPR. Případné další dokumenty a požadavky MŠMT vyřešíme později.

Vyberete-li kemp, který zaštiťuje AŠSK, vyberte i přihlášku a další potvrzení označené AŠSK. Vyberete-li MAS, využijte přihlášek a potvrzení  MAS. („to víte, svět není jednoduchý“) a zašlete na uvedené adresy.

Některé informace ještě doplníme a vyvěsíme na www.zsmsopavakomarov.cz a www.kadao.cz . Bohužel není, ze strany MŠMT, načasování této aktivity vůbec bezproblémové.

Pokud se kemp nenaplní 15 dětmi, NEBUDE POŘÁDÁN!!

 

Kromě těchto aktivit bude ještě pořádat paní učitelka Nika Mrusková  gymnastický sportovní kemp, který si organizuje paní Nika samostatně.

Někteří žáci, kteří si aktivně našli odkaz https://www.kadao.cz/?str=vypravy/vyprava&id=546 ,  odjíždějí na letní stanový tábor TOM KADAO, který po léta (od roku 1985) v termínu 1. – 15.7. oddíl organizuje. Na konci týdne se můžete zeptat, zda někdo z 60 dětí - účastníků nevypadl? Pokud ano, můžete své dítě ještě přihlásit.

MŠ Opava – Komárov bude otevřena:  do 9.7. a od 23.8.

Pokud budete potřebovat cokoli, volejte, pište!

Tom Weicht


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři