Ikona

Letní kempík Piráti

8.8. 2021

Co se stane, když nejznámější pirát dospěje do důchodového věku? A co se stane s pokladem, který se celý život pokouší najít?

No rozhodně ho nepřenechá jen tak někomu! Proto se světoznámý a světaznalý kapitán Jack Sparrow rozhodl najmout speciální posádku námořníků, která by pro něj poklad našla. Není náhodou, že se tato perfektně vycvičená posádka sešla právě v Komárově. Zde totiž Jack zanechával všechny nápovědy, které se mu za jeho dlouhou pirátskou kariéru povedlo objevit. I přesto, že námořníci dostávali Jackovy nápovědy, to neměli vůbec jednoduché! Museli si vyrobit pirátské převleky, aby je ostatní piráti nepřepadli, procestovat spoustu zemí a poznat jejich kulturu, vydat se pro prastarou mapu k pokladu, bojovat s Krakenem a překonat mnoho dalších všelijakých překážek.

Naštěstí se povedlo získat všechny svitky, na které Jack psal nápovědy k nalezení pokladu. A tak jsme se konečně  mohli vydat bájný poklad hledat. Cestou jsme zjistili, že poklad ukryl nelítostný kapitán Morgan. Cesta teda nebyla vůbec jednoduchá, ale po dlouhém putování a plnění nelehkých úkolů, jsme se dostali na konec. Tam nás čekalo nemilé překvapení! Poklad nebyl na místě! Museli jsme využít mapy, kterou pro nás ukořistil Jack Sparrow a i přes tuhle další komplikaci jsme poklad úspěšně našli.

Za velkou odvahu a vytrvalost se Jack Sparrow o svůj lup s posádkou podělil. My mu děkujeme jak za poklad, tak za prožitá dobrodružství.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři