Ikona

Letní kempík Cesty

21.8. 2021


V posledním červencovém týdnu proběhl příměstský kemp ve spolupráci s AŠSK, ZŠ a MŠ Opava-Komárov a TOM KADAO Opava. Na našem kempu jsme s dětmi každý den navštěvovali různé atrakce v Moravskoslezském kraji. Děti tak poznaly krásy našeho kraje a zároveň se získaly nové vědomosti. Navštívili jsme například Zábavný svět techniky U6, domácí Kozí farmu a zrcadlové bludiště v Úvalně, Arboretum Nový Dvůr nebo třeba planetárium na Slezské univerzitě v Opavě. Každý den děti dostaly tematické pracovní listy, které vyplňovaly na základě získaných informací z různých míst. Děti také každý den mohly plnit dobrovolné výzvy, za které dostaly body navíc. Během celého kempu jsme hráli různé hry, měli jsme sportovní i kreativní odpoledne. Kemp jsme si velice užili a jsme rádi, že jsme mohli strávit pět dní z prázdnin společně a zábavně!


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři