Ikona

Vlastivědná výprava do Prahy

6.10. 2021

Ve dnech 21. a 22. 9. se páťáci a čtvrťáci vypravili na objevování našeho hlavního města. Postřehy páťáků si můžete přečíst v záložce Aktuality/5. třída. Fotky si prohlédněte ve fotogalerii. Společně jsme vybrali jeden text, který popisuje naše skvělé zážitky.

Vstávala jsem ve 3:30, ve 4:09 nám jel vlak. Do Prahy jsme přijeli v 8:30. Jako první jsme šli do Podolské vodárny, bylo to tam hezké. Potom jsme jeli tramvají ke Karlovu mostu, tam jsme šli do muzea Karlova mostu a také jsme se projeli loďkou po Vltavě. Dostali jsme tam pití, perník a nanuk. Potom jsme šli přes Karlův most a jeli jsme metrem do hotelu Meda. Pak jsme jeli do Stavovského divadla, potom jsme šli kolem Karlovy univerzity a kaple Betlémské a viděli jsme Orloj a potom jsme jeli metrem a autobusem do Aquapalace  Praha Čestlice. Na hotel jsme přijeli ve 23:30. Další ráno jsme vstávali v 7:00, sbalili jsme se a šli na snídani a pak jsme jeli metrem na Pražský hrad. Šli jsme do Zlaté uličky a taky jsme šli na Daliborku a pak jsme jeli lanovkou na Petřín a taky jsme šli do zrcadlového bludiště a pak jsem už jsme jeli na vlak. Domů jsme přijeli ve 20:15. Bylo to tam SUPER.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři