Ikona

Ozdravný pobyt aneb Škola v přírodě Ostružná 2022

11.5. 2022

V pondělí 16.5. odjíždíme s dětmi do Jeseníků, Ostružné. Sraz v 8,15 u vlakového nádraží Opava - Komárov. Prosím parkujte tak, abyste nepřekáželi ostatním a  průjezdu aut. Celkem se ŠvPř účastní 73 dětí ZŠ i MŠ.

Při odjezdu odevzdejte třídním učitelkám Potvrzení o bezinfekčnosti a Zdravotní kartu, předejte léky a všechny informace (lépe písemně). Velká zavazadla uložíte do dodávky p. Mariana Satkeho (DÍKY MOC ZA ODVOZ). Děti budou mít s sebou na cestu menší batoh, ale ne moc malý (svačina, pláštěnka, pomůcky, psací potřeby, provázek, metr, pití ap.), budou jej využívat během celého týdne k výletům.

Ostatní věci mohou mít děti v batohu, cestovní tašce nebo kufru. Věci je lépe označit, pokud to jde.

OSTRUŽNÁ - květen 2022 - info.pdf

Účastníci ŠvPř budou mít obědy odhlášeny. Předpokládáme návrat v pátek do 15,00 k Obecnímu úřadu, ale již autobusy. Prosím tatínky (maminky) o výpomoc při odnosu věcí, především školních pomůcek.

ŠvPř finančně podporuje také ÚMČ Opava - Komárov (bus doprava, DĚKUJEME)

PROSBA: Netelefonujte stále dětem, co jedli, jak se mají, kde byli, jestli dobře spinkali apod. tyto hovory vyvolávají tesknice. Pokud by bylo něco vážného, ozveme se sami! Telefony budeme (především ) se staršími dětmi využívat k výuce. Focení, mapy.cz, rostliny, zvířata a jiné zajímavosti v místě. Neměly by sloužit jen k hraní a zbytečnému tárvení času.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Děti ZŠ, které nejedou (jen 9), budou vyučovány s prac. listy a volnějším programem ve sloučené třídě, vždy od 8 - 12,00, pak půjdou na oběd a náseldně mohou zůstat do 14,00 pod dohledem vychovatelky v Orlovně.

 

 


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři