Ikona

ZÁPIS UKRAJINSKÝCH DĚTÍ / РЕЄСТРАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ

13.5. 2022

Statutární město Opava vyhlašuje na čtvrtek 16.6. zápis pro ukrajinské děti. Vše v příloze a podrobné informace na tel:  724 254 735, všechny nutné administrativní záležitosti vyřešíme a vyplníme při zápise. Pokud si chcete předem připravit formuláže, najdete je ve složce Zápis do 1.třídy Potřeba:  občanský průkaz nebo cestovní doklad, rodný list dítěte

(Статутне місто Опава оголошує реєстрацію українських дітей. Все в додатку та детальна інформація за тел: 724 254 735, ми вирішимо та заповнимо всі необхідні адміністративні питання при реєстрації. Якщо ви хочете підготувати бланки заздалегідь, ви знайдете їх у папці «Запис до 1-го класу. Вимоги: посвідчення особи або проїзний документ, свідоцтво про народження дитини

Zápis Ukrajinci.pdf

 

 


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři