Ikona

Konec školního roku 2021 - 2022

2.7. 2022

30.6. KONEC 

Tradičně jsme se sešli všichni společně. Tentokrát však v zasedací místnosti ÚMČ Komárov, kde po celý rok byla druhá třída. Vyhlásili jsme všemožné soutěže, kterých jsme se zúčastnili, ohlédli se za náročným školním rokem a zazpívali si. Každá třída jednu písničku. Především jsme se však rozloučili s našimi báječnými páťáky, kteří pod vedením paní učitelky Evy Machurové předvedli příjemné a milé rozloučení písní s nápisy CO NÁS ČEKÁ! nad hlavou.

Pomalu jsme však vyklidili pomůcky a obrazy ze všech ostatních místností, které jsme v Komárově po celý rok obývali, od Kompota, z ordinace lékaře, z bytu na Obecním úřadě, částečně z hasičármy, z Orlovny, z fary již před časem. Díky všem, kteří jste nám poskytli azyl.

Byl to velmi zvláštní rok! Plný změn, stěhování, přesunů, zařizování, technických závad, covidu a karantén, zrušených akcí a nedokončených aktivit, nesmyslných nařízení, nepořádku a špíny po celém Komárově a mnoha dalších úskalí! Myslím však, že jsme je mnoha překonali a vydrželi s hlavou vztyčenou. Klukům, holkám, jejich učitelům, všem správním zaměstnancům, Vám rodičům a panu starostovi se zastupiteli patří velké poděkování za výdrž! Za to, že jsme společně ten náročný rok překonali! Nejsme ještě na konci, čeká nás, všechny, velké množství úkolů, ale věřím, že když jsme překonali první etapu, že zdárně dovedeme do konce i stěhováýní do zrekontruovaných prostor naší komárovské školy.

Věřím, že to bude včas, zatím není nic jisté, ale doufám, že se 5.9. 2022 všichni sejdeme na tradiční adrese U Školy 1. Již nyní na začátku prázdnin děkuji za případnou pomoc někdy v srpnu. Taktéž doufám, že se totéž povede zajistit v naší podvihovské mateřské školce, kde jsme již převzali vnitřní prostory, ale stále probíhají práce na úpravách vstupu a bezprostředního okolí před školou a vybavení uvnitř.

Přeji všem pohodové, ve zdraví prožité léto a děkuji za Vaši podporu.

Tom Weicht & kolektiv ZŠ a MŠ 


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři