Ikona

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍ ROKU 2022/2023 A OTEVŘENÍ REKONSTRUOVANÉ BUDOVY ŠKOLY 2. a 5.9.

13.9. 2022

V pátek 2.9. 2022 se uskutečnilo oficiální otevření budovy ZŠ po čtrnáctiměsíční rekontrukci, za účasti čestných hostů v čele se starostou ÚMČ Komárov panem Ing. Lumítem Měchem a primátorem Statutárního města Opavy panem Ing. Tomášem Navrátilem, starostů městských částí, vedení družební školy z polské Kobyly (Kornowac), zástupci stavebních firem, ředitelů škol a dalších hostů. Po proslovech, přestřižení pásky, přípitku a posvěcení komárovským farářem panem  Adamem Malkem, si hosté mohli prohlédnou dílo, které se připravovalo více než 15 let. Škola získala dvě oddělení družiny, sborovnu, prostory a sklady pro pomůcky, archiv a prošla celkovou technickou modernizací. Konečně! 

V pnndělí 5.9. jsme se sešli všichni společně žáci, učitelé, zaměstnanci a rodiče k zahájení školního roku 2022-2023. I my jsme symbolicky, přd vstupen do nové školy, přestřihli pásku a připili si na dlouhou budoucnost školy. Symbolicky se za pásku postavily paní třídní učitelky 1.-5.třídy, před ně se postavilo vždy jedno dítko z 1.-5.třídy, pásku držely paní vychovatelky a pan starosta, s panem farářem, podobně jako v pátek, řekli několik milých slov a ....mohli jsme se jít učit. V prvním dnu si všechny děti se svýmu učitelkami prošli školu, aby věděly, kde co je a kam mají jít a 

Moc děkujeme všem, kteří se podíleli na výstavbě, zajištění financí, stěhování a všem klukůma holkám a jejich učitelům a zaměstnancům školy přejeme hodně ZDARU a škole mnoho šťastných dětí. Poděkování také rodičům a komárovské veřejnosti za pomoc a výdrž při realizaci výstavby.

 

Více foteo v galerii


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři