Ikona

Podzimní sázení stromků a keřů

22.11. 2022

V úterý 15. 11. se žáci z druhé a čtvrté třídy oblékli do monterek, starých tepláků a mikin, nasadili pracovní rukavice a vyrazili do Opavy, kde v remízu na svaté Anně pomohli zasadit celkem třicet stromků a keříků. Naučili se, jak takový keř či stromek správně do země usadit či jak dřevinu správně označit, aby ji někdo neponičil. Žáci se také dozvěděli, proč se tyto dřeviny sadí, jak jsou prospěšné pro zvířátka nebo také pro člověka. Žáci si tuto akci moc užili, získali spoustu nových zkušeností a za dobře odvedenou práci byli všichni odměněni teplých čajem a tatrankou. Celou akci zorganizoval magistrát města Opavy v oblasti ekologické výchovy žáků. 

Odkaz na fotky:

https://www.zsmsopavakomarov.cz/fotogalerie/zs-komarov-4-trida/920-podzimni-sazeni-stromku-a-keru

https://www.zsmsopavakomarov.cz/fotogalerie/zs-komarov-2-trida/921-sazeni-stromku

 


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři