Ikona

Základy první pomoci s odborným výkladem záchranáře

24.2. 2023

23. únor byl pro žáky naší školy zážitkovým dnem. Přijel k nám  záchranář Ondřej Cejpek, který byl v minulosti žákem naší školy. Nyní vede se svým otcem záchranářské kurzy pro žáky základních škol. Odborným výkladem seznámil žáky s první pomocí v různých těžkých životních situacích. Žáci si na praktických ukázkách  vyzkoušeli obvazovou techniku, umělé dýchání, transport zraněného a jiné znalosti z oblasti záchranářů velmi pěknou a zábavnou formou. Seznámili se také  se záchranářským vozem a jeho vybavením. Základy první pomoci probíhaly ve všech ročnících naší školy. Celé dopoledne bylo velmi příjemné, zajímavé a určitě velmi důležité. Vždyť záchrana života a lidského zdraví je tím nejdůležitějším, co může každý z nás vykonat pro druhého.                                      Eva Ballová, třídní učitelka 2. roč.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři