Sběr starého papíru BUDE ODLOŽEN

4.10. 2020

SBĚR STARÉHO PAPÍRU,

který měl být organizován ÚTERÝ 20.10. od 7,30 – STŘEDA 21.102020 do 13,30 NEPROBĚHNE

KONTEJNER  BUDE PŘISTAVEN v jiném termínu.

Prosím nechávejte starý papír doma! Překáží-li vám příliš, brnkněte dopoledne na školu a ponechte ve vestibulu, uložíme ve sklepě. S oheldem na hygienické podmínky a obavy dnešních dnů, však lépe ponechat doma.

Můžete již dnes vozit svázané balíky, budeme ukládat ve sklepě. Noviny a časopisy mohou být dohromady, ale nesmí být v igelitové tašce a nesmí být společně s kartóny. Kartony je potřeba mít v balíku zvlášť a zvlášť budou ukládány i v kontejneru a zvlášť se musí zapsat. Staré knihy musí mít odtrženy pevné vazby. Pokud můžete, zvažte balíky již doma a nadepište na něj jméno dítěte a třídu! Ve škole ještě kontrolně převážíme a zapíšeme ke jménu dítěte a především ke třídě ve škole a oddělení MŠ. Vyhlásíme nejlepší sběrače. Zapojíme tradičně do soutěže škol. Vybrané finance poslouží na úhradu autobusů a zakoupení odměn při aktivitách ZŠ a MŠ. Vyhlásíme 3 nejlepší sběrače v každé třídě a samozřejmě nejlepší třídy sběrové soutěže. Do akce zapojíme i školní družinu a „rychlou svozovou vozíkovou rotu“ po Komárově. Připravte vše, co máte doma ze starého papíru, odvezeme!!

Díky moc za tvou (Vaši) účast! TW