Ikona

Odemykání 1. třídy - první setkání

19.11. 2023

V pondělí 6. 11. se v tělocvičně uskutečnilo první setkání s našimi předškoláky, které bylo zaměřené zejména na hraní se zvířátky. Na úvod jsme se všichni představili a seznámili s ostatními, povídali si a recitovali básničku. Dále jsme si zahráli na kočičky a kocourky, poradili si s opičí dráhou nebo se snažili přiřadit správnou barvičku k určitému zvířátku. V druhé části programu jsme si zazpívali písničku – Když jsem já sloužil, snažili si zapamatovat všechna zvířátka z písničky a poznat jejich zvuky. Nakonec jsme si zvířátka také vybarvili. Všechny děti byly moc šikovné a za splněné úkoly si zasloužily malou sladkost. Budeme se těšit na další setkání.

 

Foto: https://www.zsmsopavakomarov.cz/fotogalerie/zs-komarov/1561-odemykani-1-tridy

 


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři