Ikona

ŠPLH - Liga sportu AŠSK

25.1. 2024

Již mnoho se let se zapojujeme s žáky do sportovního seriálu Liga sportu AŠSK (Asociace školských sportovních klubů). Také v letošním školním roce 2023-2024 zkoušíme uspět a trénujeme různé disciplíny, nejen soutěžní, ale tak ať umíme házet a chytat míč, přeskakovat nářadí, cvičit a vůbec, ať jsme všestranní. V prosinci a v lednu trénovala 2.-5.třída šplh na 4,5 metrů vysokou tyč V úterý 23.ledna jsme pak jeli na soutěž základních škol ve šplhu. Dopadli jsme nevídaně. Přestože holky celkově jako družstvo neuspěly, ale jsou velkým příslibem do budoucna. V našem dívčím družstvu šplhaly velké naděje ze druhé třídy Lili lachetová a Kája Illíková, které ve druhé třídě mají mnohem lepší časy než starší děvčata. Obrovskou radost nám však udělala, a sobě taky, Linda Plačková z pětky, která  skončila s časem 5,7 sekund na skvělém celkovém třetím místě mezi 44 děvčaty.

Vynikajícího výsledku však dosáhlo družstvo kluků ve složení: Martin Kubesa, Vojta Frais, Ondra Bittner a Jindra Pavlík. Kluci skončili na skvělém 3. místě a Martin Kubesa dokonce, v konkurenci 38 kluků, soutěž vyhrál s časem rovných 5 vteřin. Všem klukům a holkám BLAHOPŘEJEME a upřímně děkujeme za reprezantaci. Další soutěží bude turnaj v přehazované.

Sportu ZDAR.

TW

p.s. Mrkněte na fotky do galerie.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři