Ikona

Pobyt na horách s výukou lyžování + příspěvek

1.2. 2024

Škola odjíždí 11. - 15.3. na tradiční zimní aktivitu - ozdravný pobyt na horách s lyžařským výcvikem. Akce se uskuteční, neboť je přihlášeno 35 dětí. Je možné ještě dohlásit další, nejpozději však do 25.2., kvůli organizaci. V současné době je možno také využít podpory VZP ve výši 2000 Kč, pokud je vaše dítě u této pojišťovny pojištěno.

Všeobecná zdravotní pojišťovna nově umožňuje použít svůj dvoutisícový příspěvek na sportovní aktivity mimo jiné k úhradě nákladů na školní lyžařský kurz, který dítě absolvuje letos. Žádost o příspěvek je možné podat až po absolvování lyžařského výcviku. Absolvování lyžařského výcviku potvrzuje zákonný zástupce a pořádající školní zařízení, a to výhradně na tiskopisu VZP ČR: Potvrzení o účasti dítěte na organizovaném kursu. Tiskopis VZP ČR slouží zároveň jako doklad o úhradě. Jiný doklad či potvrzení VZP ČR nebude akceptovat. Při podání žádosti nesmí být datum vystavení tiskopisu starší než 3 měsíce od data jeho vystavení školským zařízením. Více na https://www.vzp.cz/.../prispevek-vzp-lze-pouzit-na-lyzak... .

lyžák 2024.jpg


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři