Ikona

Zápis do 1. třídy 2024

9.4. 2024

Ve dnech 4. a 5. dubna se v naší škole konal zápis do první třídy pro školní rok 2024/2025. Budoucí prvňáčky čekala pohádková cesta lesem, na které plnili celou řadu zajímavých úkolů a na konci této cesty je v perníkové chaloupce čekala skladká odměna. Malí předškoláci se na začátku seznámili s Jeníčkem a Mařenkou, na louce sbírali barevné květinky, počítali jahůdky, stavěli domeček, také Jeníčkovi pomohli zavázat tkaničku u boty a mnoho dalšího. Děti byly moc šikovné a budeme se na všechny těšit v září. 

 

Odkaz na foto: https://www.zsmsopavakomarov.cz/fotogalerie/zs-komarov/1860-zapis-do-1-tridy-2024


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři