Ikona

Okresní finále ve vybíjené

10.4. 2024

 Jak jsme již psali, postoupili jsme do finále vybíjené mezi školami. Přihlášeno bylo 19 škol, z niž 8 postoupilo do okresního finále, které se konalo v úterý 9.4. v tělocvičnách v ZŠ E.Beneše v Opavě. Finále se hrálo ve dvou skupinách. V naší skupině jsme nejdříve prohrálise ZŠ Opava, Kylešovice a pak jsme porazili ZŠ Opava, Vrchní a domácí ZŠ Ed.Beneše. Dále postupovaly dva týmy ze skupiny, aby se utkaly o finále. O to jsme se utkali s vítězem druhé skupiny, týmem ZŠ Bolatice, ten byl hodně nad naše síly a byl skutečně nejlepší a nakonec i celý turnaj zaslouženě vyhrál. Našim posledním zápaserm, byl zápas o třetí místo se ZŠ Raduň, který se nám vydařil a po vítězství jsme obsadili konečné 3.místo. Je to skvělý výsledek naší malé školy, s příslibem, že v našem družstvu byli i 4 hráči ze 3. a 4. třídy, takže máme základ do dalších let. Na pár fotek se můžete podívat zde: 

https://www.zsmsopavakomarov.cz/fotogalerie/zs-komarov/1862-vybijena-podruhe-3misto

A já strašně rád, blahopřeji kluků a holkám za skvělý výkon a moc děkuji za reprezentaci školy. Taky chci dodat, že v partě se vše dělá lépe a nejlépe se vše daří, bez urážení, vztekání a hlavně s "chladnou" hlavou.


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři