Ikona

Štafetový pohár 2024

2.5. 2024

Na atletického dráze Tyršova stadiona se ve čtvrtek 2.5. 2024 konal štafetový pohár kluků a holek 1.- 5.tříd. My jsme se tohoto poháru zúčastnili poprvé a brali jsme tak naši účast jako poznání a zkušenost. Trochu jsme trénovali na asfaltu u obchodu v Komárově a také u hospody na hřišti, tretry nemáme, ale odhodlání ano. Soutěžily vždy 4 holky a 4 kluci z 1.- 3.třídy a 4 holky a 4 kluci z 4. a 5.třídy.

Nejprve běžela štafeta mladších na 8x 100m, po nich štafeta starších na 8x100 m a nakonec jsme složili dvě štafety smíšené z mladších i starších, přesně napůl a běželi dvakrát 8x200 m. Panovala příjemná atmosféra v krásném počasí. Přestože jsme si mysleli, že máme časy celkem dobré, v součtu všech štafet jsme dosáhli na až na 9.místo, v konkurenci 11 škol. Nutno však říci, že rozdíly mezi školami a jejich výsledky byly poměrně těsné. Například za osmou ZŠ E.Beneše a sedmou Háj ve Slezsku jsme zaostali o 2 vteřiny.

Musím říci, že jsem byl překvapen, že nikdo nevzdal, nikomu neupadl kolík, všichni se soustředili na výkon. Velice se těším na tento závod zase za rok, neboť jde o hodně zajímavou soutěž. 

Našim klukům a holkám BLAHOPŘEJI a DĚKUJI za reprezentaci školy. 

Více k výsledkům najdete na www.stafetovypohar

9 Základní škola a Mateřská škola, U Školy 1, Opava 09:45,87
  8x100 Nela Skřečková, Petr Stanke, Lili Lachetová, Tomáš Staněk, Denisa Žůrková, Antonín Peterek, Julie Vítková, Nikolas Sonjarič 02:39,49
  8x100 Linda Plačková, Vojtěch Frais, Eliška Ondrová, Ondřej Bittner, Klárka Kubesová, Jindřich Pavlík, Mia Kubesová, Martin Kubesa 02:11,59
  8x200 Linda Plačková, Vojtěch Frais, Denisa Žůrková, Tomáš Staněk, Julie Vítková, Niki Sonjarič, Klárka Kubesová, Martin Kubesa 04:54,79
  8x200 Eliška Ondrová, Ondřej Bittner, Nela Skřečková, Antonín Peterek, Lili Lachetová, Petr Stanke, Mia Kubesová, Jindra Pavlík 05:03,18


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři