Ikona

Vítězství v soutěži o nejkrásnější pavoučky a pavoučí holčičky

10.5. 2024

Žáci 1. třídy se zúčastnili soutěže o nejkrásnější pavouky a pavoučí holčičky.
Koncem března jsme se s dětmi zapojili do soutěže, kterou p. spis. R. Poláček vyhlásil. Našim úkolem bylo nakreslit pavouka či pavoučí holčičku dle fantazie dětí. Následně jsme p. spis. poslali fotky dětských výtvorů. Poté zasedala komise a výtvory našich žáků byly vybrány a zvítězili mezi několika školami. Kreslení pavoučci z naší třídy se tak promítli na záložce, kterou byla zhotovena k nově vydané knize p. R. Poláčkem "Osm očí bez obočí".
Jako odměnu dostali všichni žáci naší třídy knihu, záložku a přívěsek - včera nám byl p. spis. dárky osobně předat a děti zároveň předvedly, jak už umějí číst. 
Tímto děkujeme p. spisovateli za možnost se alespoň trošku podílet na jeho tvorbě.
Tříd. uč Mgr. V. Měchová a ŠA Mgr. V. Koníková


Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři