HURÁÁ DO ŠKOLY

16.11. 2020

Konečně jdou ve středu 18.11. do školy alespoň kluci a holky PRVNÍ A DRUHÉ třídy. Pevně věříme, že brzy půjdou do školy i ostatní kluci a holky z 3. – 5.ročníku.

Obě třídy budou využívat „svou“ oddělenou šatnu. Zajištěn bude dohled nad dětmi od 6,30.

1.třída bude mít výuku 8 – 11,45 a následně půjdou děti na oběd. Nezapomeňte si objednat, pokud máte zájem! Jakmile bude v jídelně volno, půjde na oběd 2.třída (výuka cca 8.00 – 12,00). Kluci a holky pak půjdou domů nebo do školní družiny, která bude fungovat dle běžné provozní doby. V případě potřeby sdělte své požadavky vedoucí vychovatelce paní Zuzce Šteyerové tel. 605 240 700. Nemáme s dětmi mít tělocviky, protože si však myslíme, že pohyb je nutný, dejte dětem do školy sportovní oblečení a obuv na ven. I v chladném počasí se dá být venku, hřiště a okolí školy máme k dispozici vždy (paní učitelky budou postupně podávat bližší  informace).

Nenoste zatím okamžitě zapůjčenou techniku zpět do školy, nijak nehoří! Dáme vědět až bude potřeba vrátit. Přejme si, aby ji doma již potřeba nebylo tolik!

Kroužky prozatím nebudou probíhat (s ohledem na starší děti, které zatím do školy nemohou). Věřím však, že i jejich provoz brzy společně dohodneme.

Roušky: v pokynech je sděleno, že  ANO. Současně sdělujeme, že učitelé nejsou drábi.

Individuální logopedická péče bude také probíhat pro všechny, ale prosím dohodněte se individuálně s p. Ivanou Weichtovou, která Vás bude kontaktovat.

Obědy dětí 3. – 5.ročník:   V případě, že máte zájem o odběr oběda do jídlonosiče, pak  je možno si jej vyzvednout u bočních dveří:  od 11,00 – 11,30 nebo po té od 12,30 – 13,00, nezapomeňte si je však objednat. V současné době však jídelna U Hřiště (Kylešovice) připravuje pouze jídlo č. 1. Pro cizí strávníky (zpravidla důchodce) pak i balené vakuované za plnou cenu. Také je možno vyzvednout ve stejných časech. Při čekání na výdej jídla, dodržujete, prosím standartní požadavky (rozestupy apod.)

P.S: Máte-li  z této  divné doby fotky vašich dětí nebo třeba i rodiny při vzdálené výuce doma nebo kdekoli venku a nevadí Vám umístění na webu školy, zašlete.