Návrat do školních lavic

10.12. 2020

Konečně zase spolu, těmito slovy mě vítal e-mail pana ředitele Weichta a oznamoval mi, že se konečně 18. listopadu mohu společně s prvňáčky vrátit do školy k pilné práci.

Setkání s dětmi se neslo v dobré náladě, nad rouškami jsem viděla veselé oči, žádné slzičky jako v září. Vrátili se mi školáci, kteří společně s rodiči udělali obrovské pokroky ve čtení. Hned ve středu byli Pasováni na čtenáře, s radostí si pak listovali ve Slabikáři, který na ně čekal celou dobu ve škole a pochutnali si na závinu. Vrátily se mi děti, které se moc těší z přítomnosti vrstevníků, měli byste vidět to přestávkové hemžení a vzápětí pak zodpovědné osůbky, které do Písanky píší poprvé perem a snaží se, co nejlépe napsat svá první psací písmenka.

Držím “svým” dětem palce, ať je učení dál baví a ať spolu strávíme co nejvíce času ve škole a ne u monitorů.

Třídní učitelka prvňáků Mgr. J. Hrádková