Ikona

Šipkovaná s piknikem v MŠ Podvihov

25.5. 2022
V úterý 24. května jsme měli šipkované dopoledne. Počasí nám moc nepřálo, ale nás to neodradilo a my se vydali hledat cestu, úkoly a snad i poklad. Jen co jsme vyšli před dveře školky, už na nás čekala první šipka. Prvním úkolem bylo poznat náš národní strom, u druhého úkolu se děti pořádně rozehřály a zdolávaly překážkovou dráhu. Rozezpívaly se písničkou o zvířátkách, poznávaly květiny, závodily ve dvojicích. Každá šipkovaná musí končit hledáním pokladu, a to se stalo. Trochu jsme si museli pospíšit, neboť nás zastihl lehký deštík, ale nám to nevadilo. Člověk míní, počasí mění, nás to neodradilo, do školky jsme přicházeli s úsměvem a tam nás čekalo další překvapení a to piknik ve třídě. Rozložili jsme si deky, nachystali zdravé občerstvení s oblíbeným ovocem a došlo i na hry. Děti jsou otužilé a už se těšíme na další výlet. A jestli nevěříte, podívejte se na naše fotky.

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři