Ikona

Putování s dinosaury v MŠ Podvihov

18.6. 2022
V týdnu od 13.do 17.června se v MŠ Podvihov konal týden s dinosaury. Děti se ocitly v pravěké době, kde vládli pravěcí ještěři a vybuchovaly sopky. Společně jsme si vyprávěli o dinosaurech, prohlíželi knížky a encyklopedie, skládali dinosauří puzzle, kostru, malovali, cvičili, vydali se na dobrodružnou cestu s Miro Jarošem a byli jsme přítomní u opravdového výbuchu sopky. V závěru týdne jsme se vypravili na edukační program „Pravěký svět aneb Ve stopách Zdeňka Buriana“, kde jsme si mohli prohlédnout olejomalby a kresby pravěkých zvířat, močálů, pralesů, ale také zkamenělé schránky živočichů, mamutí kel a jeho stoličku. Další pěkný a dobrodružný týden za námi. Zdraví kolektiv MŠ Podvihov.

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři