Ikona

Září v MŠ Podvihov

25.9. 2022
První měsíc září máme v MŠ skoro za sebou. V tomto měsíci jsme přivítali nové kamarády, seznamovali se, zvykali si na nový režim a prozkoumávali nové opravené prostory v naší MŠ Podvihov. Povídali jsme si, hráli a tvořili na téma ,,kamarádství". Připomínáme si ho v pravidlech třídy, v aktivitách, které podnikáme během dne, například při hrách na koberci u stolečku….zpíváme, vyprávíme si, malujeme kamaráda, otiskujeme naše ruce a snažíme se o vytvoření pohodové a příjemné atmosféry mezi dětmi. Dalším tématem byla ovoce a zelenina. Děti si vytvořily jabloň obsypanou jablíčky, poznávaly plody všemi smysly, připravily výborný ovocný salát z různých druhů ovoce a při této příležitosti se dozvěděly, jak využít slupky a odřezky z ovoce, k čemu nám slouží kompostér na naší školní zahradě, co do něho patří a nepatří, seznámili se s žížalou Julii, dozvěděly se, jaká je její úloha v půdě a zatancovaly na píseň ,,Chytila jsem na pasece žížalu.“ Týden jsme společně zakončili soutěží o nejkrásnější jablíčko. A kdo vyhrál? Přeci ti, kteří se soutěže zúčastnili. Na všechny čekala jablíčková medaile a diplom.

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři Partneři